Türkiye'de Kadın ve Aile Araştırması Saha Personeli İlanı

Genel Müdürlüğümüzün Hacettepe Üniversitesi Nüfus Etütleri Enstitüsü ile işbirliği içinde Türkiye genelinde, Nisan-Mayıs 2014 tarihlerinde kadınlar ve aile hayatı konusunda yürüteceği sosyal araştırma projesinde geçici olarak görevlendirilmek üzere saha personeli alınacaktır. Araştırmada görev almak isteyen, Türkiye’nin her bölgesinde tam zamanlı çalışabilecek, 18-30 yaşlarında, üniversite öğrencisi veya mezunu kadın ve erkek adayların Hacettepe Üniversitesi Nüfus Etütleri Enstitüsü’ne başvurmaları gerekmektedir. 
 
 
Adayların aşağıda yer alan başvuru formunu 12 Mart 2014 tarihi saat 12:00’a kadar Enstitü'ye şahsen getirmeleri veya tkaa2014@gmail.com adresine e-posta ile göndermeleri gerekmektedir. 
 
Mülakat gün ve saatleri 13 Mart 2014 tarihinde Enstitü internet sayfasında açıklanacak ve mülakatlar 14 Mart 2014 tarihinde Enstitüde yapılacaktır.
 
Başvuru: Hacettepe Üniversitesi Nüfus Etütleri Enstitüsü 
Sıhhiye Kampüsü D Blok 5.kat 06100 Ankara 
www.hips.hacettepe.edu.tr 
 
 
Başvurular için : Başak Sayılgan 
312 -305 11 15/154 

 


Sonraki Sayfa: Kadına Yönelik Şiddet İzleme ve Değerlendirme Komitesi Toplantısı

Önceki Sayfa : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Dünya Bankası Tarafından Kadınların Ekonomik Fırsatlara Erişiminin Artırılması Konusunda Yapılacak Araştırmalar ile İlgili Bilgilendirme