Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi Fikir Kampı 03-04 Mayıs 2014 tarihinde SAKARYA'da gerçekleştirilecektir.

Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi Fikir Kampı 03-04 Mayıs 2014 tarihinde SAKARYA'da gerçekleştirilecektir.24 Nisan 2014

 
Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar Projesi Fikir Kampı
03-04 Mayıs 2014 tarihinde SAKARYA’da gerçekleştirilecek
  
Son başvuru tarihi 28 Nisan 2014
 
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, Intel Türkiye ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği- KAGİDER işbirliği ile gerçekleştirilen “Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar” projesi Fikir Kampları’nın dördüncüsü, 03-04 Mayıs 2014 tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek. Sakarya Valiliği, Sakarya Belediyesi, Sakarya Üniversitesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Kent Konseyi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı yerel desteği ile düzenlenecek olan Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar Sakarya Fikir Kampı”na 18 – 30 yaş aralığındaki gençlerin katılımı hedeflenmektedir.
 
Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi çıktıları olarak, bölgesel bazda kadınların farklı alanlarda (eğitim, sağlık, çevre, yetki ve karar alma mekanizmalarındaki rolleri, ekonomi ve yoksulluk gibi alanlar) karşılaştıkları toplumsal sorunlara yeni yaklaşımlarla teknoloji destekli çözüm önerileri veya sosyal girişimcilik projeleri üretilmesi, uygulanabilir çözüm önerileri geliştirilmesi hedeflenmektedir.
 
Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi Sakarya Fikir Kampı’nda bulunmak ve kadınların karşılaştığı toplumsal sorunlara yönelik çözümler üretmek istiyorsanız 28 Nisan 2014 tarihine kadarwww.gencfikirlerguclukadinlar.com adresindeki kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.       
 
Facebook     :  https://www.facebook.com/GencFikirlerGucluKadinlar 
Twitter          : https://twitter.com/gfgk_Projesi 

 


Sonraki Sayfa: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Dünya Bankası Tarafından Kadınların Ekonomik Fırsatlara Erişiminin Artırılması Konusunda Yapılacak Araştırmalar ile İlgili Bilgilendirme

Önceki Sayfa : "Yönlendirme Komitesi Toplantısı"